top of page
Zoeken
  • Foto van schrijverRSV Sint Antonius Riel

uitslagen RSV St. Antonius

Zaterdag 9 en zondag 10 april zijn een aantal combinaties van onze vereniging naar de dressuurwedstrijd bij manege Duyksehoef in Loon op Zand geweest.

Luna Kastelijn had met haar pony Proud Princess in de klasse CDE-B zaterdag in de eerste proef de 1e prijs en in de tweede proef was ze 2e.. Hierbij had ze nét geen winstpunt, maar dat maakte ze op zondag goed want toen reed ze twee x tegen zichzelf , dus 2 1e prijzen maar wel mooi met 3 winstpunten naar huis ! (195,5 en 188 punten) Birgit van Geloven met Eikenhorst's Mariska hebben dit weekend hun officiële debuut in het M1 gemaakt en hebben dit weekend afgesloten met 4 winstpunten. Zaterdag reden ze ook 2x tegen zichzelf, met dus 2 1e prijzen (192 en 187 punten) en zondag waren ze twee x tweede met 194 en 187 punten. Maud van Kempen had zondag ook haar officiële Z1 debuut en reed hier met haar pony Yillz B nét geen winst (59,143 %) maar wel een 1e prijs ! Ook haar vader Geert van Kempen had hier zijn debuut met zijn paard Be Impressed. Dit was zaterdag in de klasse B paarden en zeker niet onverdienstelijk, een 3e prijs met 215 punten ! en een 2e prijs met 208,5 punten ! Sophy Staps had hier een mooie 3e prijs met haar paard Ginny met 202,5 punten. Al met al zijn er zo weer mooie resultaten neergezet door onze leden. Proficiat allemaal !


Comments


bottom of page